مطالب و اخبار موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

پیام قائم مقام موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا به مناسبت ۲۲ بهمن

امروز ۲۲ بهمن است . از چند روز قبل به یاد روزهایی می افتم که انقلابمان پیروز شد . آن روزها حال و هوای دیگری داشت . آن روزها معنای دیگری داشت روزهای شکوهمند اراده و رگهای بیرون زده از بی عدالتی بود .آری ما در سایه مردی مبارزه کردیم که براستی کوهی از تجربه بود و آبدیده در کوره مبارزه ، آنروزها ما  جایگاه و عظمت خود را با تردید می نگریستیم و براستی سالها طول کشید که در جولانگاه نبرد فهمیدیم که آزادی فقط با بلند کردن دست به دست نمی آید بلکه باید برای آن جان داد از زندگی مایه گذاشت .صبور بود و و تلاش کرد و در راه درست و حقیقی گام برداشت . امروز راهمان روشن است اگر دیروز تردید بود امروز دقیقآ دشمن رودر روی ماست و با تمام نیرو می تازد . به فقرو گرسنگی ما کمربسته است . او ما را نمی شناسد.او ایرانی  را نمی شناسد او مسلمان ایرانی را نمی شناسد . نمی داند که ما زانو نمی زنیم . به هر آنچه که داریم قانع هستیم با هر ابزاری که در دستمان است به طرف خود کفایی پیش می رویم .

دانشجویان موسسه هیرکانیا فرزندان عزیزم و برادران و خواهران ارزشمند ، ما یک بار دیگر در چهل و یکمین سال پیروزی عهد می بندیم که در راه رسیدن به آرزوهای علمی قدم برداریم . حالا هر چه دشوار باشد ،  باشد . مهم اراده پیشروی است .

 

دوست و برادر کوچک شما

علی صمدی

برچسب ها :

بدون دیدگاهاطلاعات موسسه

  نشانی : ایران استان گلستان شهر بندرگز انتهای بلوار شهید مطهری (جاده بندرگز - بندرترکمن)

  کد پستی : 88911-48716
  شماره تماس : 01734367701
  دورنگار : 01734367702

  آدرس الکترونیک

  کل مطالب سایت : 4 مطلب
  کل نظرات کاربران : 1 نظر

معرفی کوتاه موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی – غیر دولتی هیرکانیا بندرگز در جهت ارتقاء علوم و تکنولوژی کشور و تربیت نیروی متخصص به استناد مصوبه شورای گسترش وزارت علوم با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه،گسترش آموزش عالی کشور،فراهم آوردن زمینه مناسب جهت بکارگیری پتانسیل علمی جامعه و ایجاد زمینه های مناسب برای فعالیت همه جانبه مردمی در جهت اعتلای آموزش و پرورش کشور در سال ۱۳۸۸ ایجاد و تاسیس گردیده است و در رشته های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته الکتروتکنیک ، ساختمان ، مدیریت بازرگانی ، حسابداری ، سخت افزار کامپیوتر ، نرم افزار کامپیوتر ، الکترونیک ، معماری ، عمران ، حقوق ، برق قدرت ، تربیت بدنی و ICT اقدام به جذب دانشجومی نماید.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا بندرگز می باشد. توسعه توسط: مهندس صابر محمدی تیله نوئی