مطالب و اخبار موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

اطلاعیه قطعی اینترنت به دلیل مشکلات پیش آمده در بستر ارتباطی مخابرات بندرگز

به اطلاع کاربران اینترنت دانشگاه میرساند:
به دلیل مشکلات پیش آمده در بستر ارتباطی مخابرات بندرگز، لینک ارتباط اصلی اینترنت دانشگاه قطع می باشد و مشکل از بستر ارتباطی دانشگاه نمی باشد.بنابراین دسترسی به کلیه سامانه ها و اینترنت دانشگاه مقدور نمی باشد. اما کاربران اینترنت برای دسترسی به شبکه داخلی و سامانه های دانشگاه(اتوماسیون، سامانه سما، ایمیل دانشگاه و …) توجه نمایند که در داخل دانشگاه نیاز به اتصال به اینترنت نمی باشد.سامانه های فوق از داخل دانشگاه بدون اتصال به اینترنت با سرعت دسترسی بسیار بالاتر قابل استفاده می باشد.
پیشاپیش از صبر و همکاری شما سپاسگذاریم.
مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه هیرکانیا بندرگز

برچسب ها :

بدون دیدگاه

کانال تلگرامی

جدیدترین مطالباطلاعات موسسه

  نشانی : ایران استان گلستان شهر بندرگز انتهای بلوار شهید مطهری (جاده بندرگز - بندرترکمن)

  کد پستی : 88911-48716
  شماره تماس : 01734367701
  دورنگار : 01734367702

  آدرس الکترونیک

  کل مطالب سایت : 41 مطلب
  کل نظرات کاربران : 4 نظر

معرفی کوتاه موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی – غیر دولتی هیرکانیا بندرگز در جهت ارتقاء علوم و تکنولوژی کشور و تربیت نیروی متخصص به استناد مصوبه شورای گسترش وزارت علوم با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه،گسترش آموزش عالی کشور،فراهم آوردن زمینه مناسب جهت بکارگیری پتانسیل علمی جامعه و ایجاد زمینه های مناسب برای فعالیت همه جانبه مردمی در جهت اعتلای آموزش و پرورش کشور در سال ۱۳۸۸ ایجاد و تاسیس گردیده است و در رشته های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته الکتروتکنیک ، ساختمان ، مدیریت بازرگانی ، حسابداری ، سخت افزار کامپیوتر ، نرم افزار کامپیوتر ، الکترونیک ، معماری ، عمران ، حقوق ، برق قدرت ، تربیت بدنی و ICT اقدام به جذب دانشجومی نماید.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا بندرگز می باشد. طراح : مهندس صابر محمدی تیله نوئی