مطالب و اخبار موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

اطلاعیه مهم آموزش دانشگاه هیرکانیا در مورد انتخاب واحد سال تحصیلی ۹۵-۹۶

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۶ طبق برنامه زمانبندی اعلام شده برای دانشجویان از طریق وب سایت موسسه انجام خواهد پذیرفت. در این مورد ضروری است دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد نشده اند هر چه سریعتر تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ به آموزش مراجعه نمایند.

لذا خارج از تاریخ مذکور، از طریق سیستم و همچنین حضوری امکان انتخاب واحد مقدور نخواهد بود.لازم بذکر است شروع کلاسهای دانشجویان ورودی بهمن از تاریخ ۱۶\۱۱\۱۳۹۵ می باشد و دانشجویان ملزم به شرکت در کلاسها بر اساس برنامه زمانبندی شده می باشند.

بدون دیدگاه

کانال تلگرامی

جدیدترین مطالباطلاعات موسسه

  نشانی : ایران استان گلستان شهر بندرگز انتهای بلوار شهید مطهری (جاده بندرگز - بندرترکمن)

  کد پستی : 88911-48716
  شماره تماس : 01734367701
  دورنگار : 01734367702

  آدرس الکترونیک

  کل مطالب سایت : 41 مطلب
  کل نظرات کاربران : 4 نظر

معرفی کوتاه موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی – غیر دولتی هیرکانیا بندرگز در جهت ارتقاء علوم و تکنولوژی کشور و تربیت نیروی متخصص به استناد مصوبه شورای گسترش وزارت علوم با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه،گسترش آموزش عالی کشور،فراهم آوردن زمینه مناسب جهت بکارگیری پتانسیل علمی جامعه و ایجاد زمینه های مناسب برای فعالیت همه جانبه مردمی در جهت اعتلای آموزش و پرورش کشور در سال ۱۳۸۸ ایجاد و تاسیس گردیده است و در رشته های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته الکتروتکنیک ، ساختمان ، مدیریت بازرگانی ، حسابداری ، سخت افزار کامپیوتر ، نرم افزار کامپیوتر ، الکترونیک ، معماری ، عمران ، حقوق ، برق قدرت ، تربیت بدنی و ICT اقدام به جذب دانشجومی نماید.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا بندرگز می باشد. طراح : مهندس صابر محمدی تیله نوئی