مطالب و اخبار موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

جلسه مدیران گروه های آموزشی با قائم مقام جدید دانشگاه جناب آقای ایرجی

تشکیل جلسه مدیران گروه های آموزشی با قائم مقام جدید دانشگاه جناب آقای ایرجی

 

 

اولین جلسه مدیران گروه های آموزشی با موضوع تحول در نظام مدیریت آموزشی دانشگاه با تاکید بر شرح وظایف مدیران گزوه های آموزشی با حضور معاون جدید دانشگاه جناب آقای ایرجی برگزار شد. در این جلسه که در راستای تقویت اطلاع رسانی و تعامل میان مدیران گروه با دانشگاه و آشنایی بیشتر مدیران گروه های آموزشی با برنامه ها و سیاست های کلان دانشگاه تشکیل شد، ضمن بررسی شرح وظایف گروه های آموزشی و نیز مدیران گروه ها بر مشارکت و فعال شدن بیشتر این مدیران در طرح حای توسعه ای آموزشی و پژوهشی دانشگاه تاکید و در خصوص این مسائل تبادل نظر شد .

 

2index

1index

 1. x گفت:

  اقای صمدی حرف نداشت بایدبرای برگشت اقای صمدی کمپین راه بیندازیم ای واله داش واقعا

یک دیدگاه

کانال تلگرامی

جدیدترین مطالباطلاعات موسسه

  نشانی : ایران استان گلستان شهر بندرگز انتهای بلوار شهید مطهری (جاده بندرگز - بندرترکمن)

  کد پستی : 88911-48716
  شماره تماس : 01734367701
  دورنگار : 01734367702

  آدرس الکترونیک

  کل مطالب سایت : 41 مطلب
  کل نظرات کاربران : 4 نظر

معرفی کوتاه موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا

مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی – غیر دولتی هیرکانیا بندرگز در جهت ارتقاء علوم و تکنولوژی کشور و تربیت نیروی متخصص به استناد مصوبه شورای گسترش وزارت علوم با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه،گسترش آموزش عالی کشور،فراهم آوردن زمینه مناسب جهت بکارگیری پتانسیل علمی جامعه و ایجاد زمینه های مناسب برای فعالیت همه جانبه مردمی در جهت اعتلای آموزش و پرورش کشور در سال ۱۳۸۸ ایجاد و تاسیس گردیده است و در رشته های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته الکتروتکنیک ، ساختمان ، مدیریت بازرگانی ، حسابداری ، سخت افزار کامپیوتر ، نرم افزار کامپیوتر ، الکترونیک ، معماری ، عمران ، حقوق ، برق قدرت ، تربیت بدنی و ICT اقدام به جذب دانشجومی نماید.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه غیر انتفاعی هیرکانیا بندرگز می باشد. طراح : مهندس صابر محمدی تیله نوئی